fbpx Fotowoltaika Zielona góra - MONO Energy - Fotowoltaika dla domu, firmy, rolnictwa. Twoja energia, Twój zysk

Fotowoltaika Zielona góra

Zwiększająca się automatyzacja w rolnictwie to większe zużycie prądu, powodująca coraz wyższe rachunki… A ceny energii w najbliższych latach będą rosnąć…

Fotowoltaika Zielona Góra

Fotowoltaika Zielona Góra – Czy to się opłaca ?

Czytaj więcej

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, odpowiadamy na to pytanie jednym słowem – TAK! Wykorzystując moduły fotowoltaiczne polskich producentów oraz zwiększone gwarancje na wszystkie podzespoły. Stworzyliśmy bezpieczne rozwiązania które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i zapewnią bezpieczeństwo inwestycji. Pełen monitoring instalacji 24/7 + darmowy przegląd po 1 roku funkcjonowania instalacji, zapewnia pełną kontrolę nad pracą całego systemu. Dbając o jak najlepsze uzyski naszej elektrowni słonecznej wykonujemy także kompleksową usługę czyszcenia modułów fotowoltaicznych za dodatkową opłatą – wycenianą indywidualnie.

Co jeżeli nie mam dachu o odpowiedniej powierzchni ?

Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku zajmujemy się niestandardowymi rozwiązaniami. Wykonujemy montaże instalacji na elewacjach, zadaszeniach, roletach, fotowoltaikę ukrytą w szkle a nawet tzw. Car Porty. Mimo, że klient nie ma odpowiedniej powierzchni na dachu – nie stanowi to problemu! Mamy jeszcze do dyspozycji instalację naziemne (gruntowe), lub wykorzystanie innych elementów zabudowy domu/terenu.

Audyt techniczno-energetyczny który wykonują nasi doświadczeni i wyszkoleni doradcy pozwoli nam na znalezienie rozwiązania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych….

Fotowoltaika Zielona Góra

Rozwiązania związane z odnawialnymi źródłami energii są coraz bardziej popularne w segmencie klientów indywidualnych i biznesowych. Wykorzystanie promieni słonecznych do produkcji prądu, niweluje wysokosć rachunku nawet do 90% jego wartości, co pozwala znacząco zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem gospodarstwa domowego.

Rozwiązania stosowane przez Mono Energy, mają na celu niwelowanie rachunku za prąd do minimum, oraz wykorzystanie go do sezonowego ogrzewania domu. Darmowa Energia 365 dni w roku, połączona z darmowym ogrzewaniem w sezonie zimowym.

Czy inwestycja w fotowoltaikę jest bezpieczna?

Darmowa energia na cały rok.

Korzystane zmiany w prawie.

W dzień i w nocy.

40 lat darmowej energii*

Prąd wyprodukowany przez Twoją instalację zasila wszystkie urządzenia w Twojej firmie, domu i gospodarstwie.

Realizacje

Zobacz więcej

Nasz klient, Pan Marek zamontował

panele fotowoltaiczne.

Koszt inwestycji = 25 000 zł.

Od tego momentu nie płaci za prąd.

Otrzymał 5000zł zwrotu z programu "Mój Prąd"

Posiada możliwość odliczenia ulgi termomodernizacyjnej 17%

25 000 zł - 5 000 zł = 20 000 zł

20 000 zł x 17% = 3 400 zł

Koszt inwestycji 16 600 zł

3 400zł może odliczyć do pełnego wykorzystania,
ale nie dłużej niż przez 5 lat .

Ulga termomodernizacyjna

Podwyżki związane z opłatami za energię elektryczną to coś, o czym mówiono głośno od 2019 roku. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę...

Czytaj więcej

Dofinansowanie „Mój Prąd”

Od kiedy rusza, kto może skorzystać, Jak I kiedy złożyć wniosek, nabory wniosków, najważniejsze informacje dotyczące rządowego programu "Mój prąd".

Czytaj więcej

Fotowoltaika dla rolnictwa – ulgi, podatki…

Zrób wielki krok dla ekologii, zacznij korzystać z naturalnych źródeł energii i ciesz się darmową energią. Wierzymy, że nasza praca przynosi wymierne efekty i jest wykonywana na najwyższym poziomie. To właśnie dlatego nie boimy się oferować naszym klientom aż 20 letniej gwarancji...

Czytaj więcej

Jak długo działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacje, niezależnie od tego, czy mówimy o instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, czy jakiejkolwiek innej – ma swoją określoną żywotność. Jeżeli mówimy o...

Czytaj więcej