fbpx Kontakt - MONO Energy - Fotowoltaika dla domu, firmy, rolnictwa. Twoja energia, Twój zysk

Kontakt

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, dane kontaktowe poniżej :

MONO energy sp. z.o.o.

ul.Graniczna 3

62-030 Luboń

NIP 7831764531

Biuro obsługi klienta

Pon.-Pt

8:00 - 16:00

Pytania i odpowiedzi

Montaż u klienta indywidualnego to czas od 1 do 3 dni. Rozpoczyna się on maksymalnie 35 dni od momentu wpłaty. Jeżeli chodzi o inwestycje dla biznesu, wszystko jest uzależnione od mocy i złożoności instalacji.
Każda osoba zainteresowana może umówić się na darmowy audyt zostawiając numer telefonu na stronie internetowej, lub dzwoniąc na numer telefonu do Biura obsługi klienta 573 006 060
Do zawarcia umowy potrzebujemy od strony formalnej dokumentu tożsamości oraz najważniejszych danych z zakładu energetycznego (moc przyłączeniowa, moc umowna). Od strony nieformalnej przeprowadzamy krótki wywiad zapotrzebowania energetycznego i ewentualnie planowanych zmian…Należy pamiętać by umowę zawierał właściciel lokalu, oraz osoba która posiada umowę z zakładem energetycznym - ułatwia nam to cały proces realizacji, oraz ewentualnych zwrotów (dotacja, ulga termomodernizacyjna).
Wszelkie dokumenty do zakładu energetycznego składamy my. Odbywa się to po podpisaniu protokołu odbioru montażu. Do klienta należy jedynie podpisanie nowej umowy kompleksowej z dostawcą energii.
Aktualnie klient może skorzystać z dotacji rządowej "Mój Prąd" z której może otrzymać 5000zł po realizacji montażu instalacji fotowoltaicznej. Dodatkową możliwością są odliczenia kwoty w zależności od dochodu, jest rozliczenie ulgi podatkowej z tytułu termomodernizacji budynku.
Mono Energy, to rzesza doświadczonych specjalistów, którzy od ponad 2 lat zajmują się najlepszymi rozwiązaniami dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Setki klientów, którzy nam zaufali, cenią sobie współpracę z nami ze względu na bezpieczeństwo, oraz pracę na Polskich modułach fotowoltaicznych. Gwarancja sięgająca 20 lat, jest argumentem, który trafia do inwestorów, którzy oczekują zwrotu inwestycji, oraz jej funkcjonowania przez długi okres czasu, bez obawy o komplikacje. Serwis na miejscu gwarantuje szybką reakcję na ewentualne problemu w funkcjonowaniu instalacji, a kilkadziesiąt ekip monterskich montaż do 37 dni. Jeżeli szukają Państwo bezpiecznego partnera, który bierze odpowiedzialność za swoje realizacje i nie znalazł się na rynku przez trend, zapraszamy do kontaktu.

Ulga termomodernizacyjna

Podwyżki związane z opłatami za energię elektryczną to coś, o czym mówiono głośno od 2019 roku. Na co jednak powinniśmy zwrócić uwagę...

Czytaj więcej

Dofinansowanie „Mój Prąd”

Od kiedy rusza, kto może skorzystać, Jak I kiedy złożyć wniosek, nabory wniosków, najważniejsze informacje dotyczące rządowego programu "Mój prąd".

Czytaj więcej

Fotowoltaika dla rolnictwa – ulgi, podatki…

Zrób wielki krok dla ekologii, zacznij korzystać z naturalnych źródeł energii i ciesz się darmową energią. Wierzymy, że nasza praca przynosi wymierne efekty i jest wykonywana na najwyższym poziomie. To właśnie dlatego nie boimy się oferować naszym klientom aż 20 letniej gwarancji...

Czytaj więcej

Jak długo działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacje, niezależnie od tego, czy mówimy o instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, czy jakiejkolwiek innej – ma swoją określoną żywotność. Jeżeli mówimy o...

Czytaj więcej